آخرین اخبار

7. بهمن 1394 - 15:49
باحضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزارشد:
برگزاری نخستین مسابقه عکس عاشورایی و شهدا در شهرستان لنده +تصاویر
با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد و مسئولان شهرستانی، مراسم اختتامیه نخستین مسابقه عکس عاشورایی و شهدا با حضورعکاسان و هنرمندان در شهرستان لنده برگزارشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، عصر امروز، با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد، فرماندار، روسای ادارات فرهنگ و ارشاد شهرستان های گچساران و کهگیلویه و اعضای شورای ادای شهرستان لنده و همچنین خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، مراسم اختتامیه نخستین مسابقه عکس عاشورایی و شهدا در سالن خدیجه کبری(س) این شهرستان برگزار شد.

نخستین دوره مسابقه عکس عاشورایی و شهدا شهرستان لنده امروز در حالی برگزار شد که خانواده های معظم سردار شهید جانمحمد کریمی و ستوان دوم پاسدار شهیدمحمد سهرابی ثانی از میهمانان ویژه این برنامه بودند و پس از حضور در مراسم حال و هوای مراسم رنگ و بوی جبهه و جنگ به خود گرفت و فضای سالن به عطر مقدس شهیدان آغشته شد.

انتشار آوانس سریال پد خندق برای اولین بار در سالن خدیجه کبری(س) شهر لنده باعث سرازیر شدن اشک برادران و خواهران و همرزمان و حاضرین در سالن شد که پس از آن بهنام نوروزی کارگردان سریال حماسه پدخندق با حضور در جایگاه موفقیت خود را مرهون راهنمایی های سردار شهید جانمحمد کریمی از طریق عالم خواب و تعبیر خواب همرزمان شهیدکریمی دانست.

در ادامه این برنامه مسئولان استانی و شهرستان با حضور در جایگاه مراسم از عکاسان برتر ای مسابقه و خانواده های معظم شهیدان کریمی و سهرابی ثانی تجلیل کردند.

در این مراسم علاوه بر تجلیل از نفرات برتر مسابقه عکس از تعزیه گردانان و معین البکاهای تعزیه شهرستان لنده نیز تجلیل شد.

این مراسم از طرف نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنده و با حضور ویژه رضا دهبانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه وبویراحمد برگزارشد.

انتهای پیام/م75

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675