آخرین اخبار

پربازدیدها

25. اسفند 1394 - 16:13
اردوهای راهیان نور را می توان یکی از مهمترین حرکت های فرهنگی و ارزشی در راستای حفظ شعائر دینی و ارزشی برای حفظ میراث گرانقدر شهدا و امتداد دفاع مقدس دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده به نقل از پاتوق وبلاگنویسان شهرستان لنده، همه ساله اردوهای زیادی در قالب کاروان های راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور اعزام می شوند که حاضرین علت حضورشان در این مناطق را توفیق الهی دانسته و اعتقاد دارند که دست الهی ما را به این مناطق هدایت کرده است.

شناخت دفاع مقدس برای جوانان و نسل جوان کشور و تقویت روحیه استکبار ستیزی از مهمترین مولفه های است که جوانان این مرز و بوم باید به خوبی آن را بشناسند و این کار ممکن نیست مگر از طریق نشان دادن و تشریح کردن مناطق عملیاتی آن هم با حضور خود نسل جوان که تشنه حقیقت ناب همراه با مدارک و تصاویر زنده ای است که بعد از گذشت این همه سال به خوبی برای آنان محفوظ شده است تا با ادراک خود به شناخت کمی و کیفی برسند.

همه ساله و در آستانه سال نو چندین میلیون نفر از سراسرکشور و جهان با حضور در مناطق عملیاتی به خصوص جبهه های جنوب سال نوی خود را از آنجا شروع می کنند تا عطر حضور شهدا را در زندگی و سال نوی خویش استشمام کنند و ذخیره معنوی خویش را از همنشینی با شهدا بگیرند.

امسال نیز اردوی های راهیان نور پرشور تر از سالهای گذشته در حال برگزاری است که امیدارویم بتوانیم سالی معطر به وصایای شهدا که ولایت پذیری و دفاع از ارزش ها است را پیش رو داشته باشیم.

گزارش و عکس: سید اسماعیل میری، زینب جعفری

انتهای پیام/م75

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس