پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

6. تير 1395 - 23:41
ضیافت افطاری, ایتام, خبرلنده ,خیرین ,نیکوکاران لنده ای ,مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره), افطار ,قائم مقام کمیته امداد ,لنده
به همت خیرین و نیکوکاران شهرستان لنده صورت گرفت:
ضیافت افطاری600 نفری ایتام و نیازمندان در لنده+تصاویر
به همت خیرین و نیکوکاران شهرستان لنده بیش از 600نفر از ایتام و مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) در ضیافت افطاری در محل کمیته امداد امام خمینی(ره) شرکت کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، به همت خیرین و نیکوکاران شهرستان لنده بیش از 600نفر از ایتام و مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) در ضیافت افطاری در محل کمیته امداد امام خمینی(ره) شرکت کردند.

نکته جالب در این مراسم عدم دعوت از مسئولان ادارات و سازمان ها بوده است که بنا به تاکید نیکوکاران و خیرین این مراسم فقط مختص به نیازمندان و ایتام سطح شهر لنده بوده است و کمیته امداد امام خمینی(ره) تنها میزبان ایتام و مددجویان بوده است و تمام هزینه این مراسم از سوی نیکوکاران و خیرین شهرستان لنده پرداخت شده است.

تنها میهمان ویژه این ضیافت قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کهگیلویه و بویراحمد بود که افطار خود را در کنار مددجویان و ایتام باز کرد و از نزدیک مشکلات آنان بررسی کرد.

انتهای پیام/م75

دیدگاه‌ها

نوشابه نخورین. چرا اینو تبلیغ نمیکنی میری؟
نکنید آقا نکنید عکس مردم را بعنوان نیازمند منتشر نکنید این حرمت شرعی داره
با سلام. آقای میری عزیز دستت درد نکنه واقعا خیلی زحمت میکشی. ازین بابت سپاس درود بر شما که اخبار شهر رو به روز در اختیار عموم قرار میدین. ولی کاش واسه این عکسا تیتر مناسب تری انتخاب میکردی. من خودم وقتی دیدم نوشته ضیافت افطار 600 نفری نیازمندان خداوکیل بیشتر بخاطر این متنو کلیک کردم که ببینم این نیازمندان کیا هستن.
سلام آقای میری از مسولین کمیته امداد بپرسید به مددجویان روستای مالشیخ هم اطلاع دادند واز آنها هم دعوت نمودن یا حتی یه تماس با آنها داشته اند

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://t.me/joinchat/AAAAAEGMzGypJ0js3R6rKg
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس