آخرین اخبار

1. دى 1395 - 9:14
اقتصاد مقاومتی راهبردی اساسی برای خروج کشور از بن بست تحریم ها و تهدیدهای دشمنان است که تنها با اتکا به خودباوری و تکیه بر حمایت از تولیدات داخلی امکان پذیرخواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، بسیج سازندگی در این سال ها توانسته است با اعطای تسهیلات مختلف تولیدی در زمینه دامداری، دامپروری، پرورش زنبور، گیاهان داروئی و صنایع تبدیلی و صنایع دستی در جای جای ایران اسلامی علاوه بر ایجاد اشتغال نقش مهمی نیز در تولید و حمایت از تولید کنندگان داشته است.

در همین رابطه بسیج سازندگی ناحیه مقاومت سپاه لنده با تاسی از کلام نورانی مقام معظم رهبری در باب اقتصادمقاومتی که می فرمایند: "هرکس در باب اقتصاد مقاومتی قدم بردارد عمل صالح انجام داده است". توانست با برگزاری دوره های مختلف آموزشی پرورش مرغ بومی، پرورش بوقلمون، پرورش قارچ، تعمیر و نگهداری تراکتور، کاشت گیاهان داروئی (به لیمو، رزماری، آویشن) و برگزاری دوره های مختلف سواد آموزی قدم های خوبی در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری برداشته است.

این نمایشگاه تنها گوشه ای از توانمندی ها و دستاورد های بسیج سازندگی ناحیه مقاومت لنده است که برای علاقه مندان به نمایش گذاشته شده است.

انتهای پیام/م75

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
http://khabarlendeh.ir/node/83675
https://t.me/joinchat/AAAAAEGMzGypJ0js3R6rKg
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس