آخرین اخبار

پربازدیدها

5. بهمن 1395 - 16:34
در پي حادثه حریق گسترده ساختمان پلاسکو و شهادت جمعی از آتش نشانان، دانش آموزان دبستان انقلاب شهرک فجر لنده به کمپین مردمی «من آتش‌نشان هستم» پيوستند و با آتش نشانان فداكار و ايثارگر تهران ابراز همدردي كردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده به نقل از پاتوق وبلاگ نویسان شهرستان لنده، ایثار و از جان گذشتگی آتش نشانان در مقابله با حوادث باعث شده است تا آنان به نمادی از ایثار و مقاومت همانند رزمندگان هشت سال دفاع مقدس تبدیل شود.

اين كمپين از سوي شهروندان و با توجه به ابعاد گسترده اين سانحه كه شجاعت، فداكاري و دلاوري‌هاي آتش‌نشانان را به نمايش گذاشت، راه‌اندازي شده است.

در این راستا دانش آموزان دبستان انقلاب شهرک فجر لنده همزمان با ساير اقشار مختلف مردم كشور  به‌ منظور همدردي با آتش‌نشان‌هاي آسيب‌ديده و خانواده شهداي آتش‌نشان، با پيوستن به اين كمپين، ابراز همدردي خود را با حادثه‌ديدگان و خانواده‌هاي آنها را اعلام كردند.

ساختمان پلاسکو یکی از ساختمان‌های بزرگ و تجاری تهران که قدمت 53 ساله دارد که صبح روز پنجشنبه 30دیماه سال جاری دچار آتش سوزی گسترده شده بود. از این ساختمان 17 طبقه به‌ عنوان اولین ساختمان مرتفع و مُدرن ایران یاد می‌شود که تعدادی از آتش نشانان در این حادثه به شهادت رسیدند.

انتهای پیام/م75

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس