آخرین اخبار

پربازدیدها

11. خرداد 1396 - 13:38
برداشت به لیمو در شهرستان لنده از سوی جوان 28ساله بسیجی لنده ای علاوه بر افزایش تولید این محصول باعث اشتغالزایی 25نفر از زنان این شهرستان شده است.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، چه زیبا است که نهادی که در دوران هشت سال دفاع مقدس رسالت خطیر دفاع از مرزهای اعتقادی و سرزمینی ما را عهده دار بود امروز مدافع ارزش ها و حریم اقتصادی کشور است و با اجرای طرح های مختلف اقتصادی، عمرانی، توسعه ای و زیرساختی با اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی در دورافتاده ترین روستاهای ایران اسلامی به عنوان بهترین حامی و هدایتگر در کنار جوانان کم سن و سال بسیجی ایستاد تا بار دیگر به جهانیان ثابت کنند که "ما می توانیم".

 اقتصاد مقاومتی یکی از راهکارهای ارزشمند و بی نظیر انقلاب اسلامی است که از سوی مقام معظم رهبری چندسالی است که برای مقابله جدی با تحریم ها و تهدیدات اقتصادی در کشور مطرح شده است که عده ای با بهره جستن از این کلام نورانی پیشوا و مقتدای خویش مسیر ناهموار و چاله های بسیار سد راه تحقق اقتصاد مقاومتی را یکی پس از دیگری را با اراده پولادین خویش پشت سر گذاشتند و آن را به فرصتی ناب  برای بهترشدن وضعیت اقتصادی کشور و ایجاد اشتغال پایدار در کشور است همراه با عزم ملی و مدیریت جهادی به منصه ظهور گذاشتند.

شاید به گمان خیلی ها اقتصاد مقاومتی تنها جنبه شعاری داشته باشد اما جوان بسیجی28ساله لنده ای با تاسی از کلام نورانی مولی خویش(مقام معظم رهبری) با اقدام و عمل ثابت کرد می توان از کمترین امکانات بیشترین و بهترین بهره را جست که نمونه آن برداشت بیش از 750کیلو به لیمو و خشک کردن آن توسط 25نفر از زنان لنده ای که بازبان روزه در حال کار و تلاش هستند.

چند روزی است که این تولید کننده به لیمو در شهرستان لنده با عقد قرارد با یک شرکت تهرانی نسبت به فروش محصول خشک شده خود با تلاش شبانه روزی این زنان جهادگر در حال کار هستند تا بار دیگر جلوه ای از شعار ما می توانیم را به تصویر بکشانند.

زنان جهاد گر لنده ای امروز با یاری رسانی به این جوان خلاق به مسئولان ثابت کردند که می توانند در مشارکت های گروهی نقش سازنده و مثبتی داشته باشند.

انتهای پیام/م75

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس