آخرین اخبار

پربازدیدها

20. خرداد 1396 - 5:12
گزارش تصویری,خبرلنده,اقتصاد مقاومتی,کشاورزان لنده ای,کام تشنه,صادرات هندوانه,استان های شمال غرب,دشت آبلش
حلاوت و شیرینی اقتصاد مقاومتی در کام کشاورزان لنده ای:
صادرات هندوانه لنده به استان های شمال غرب کشور+تصاویر
اقتصاد مقاومتی زمانی معنی و مفهوم واقعی خویش را پیدا می کند که مردم خود به عینه شاهد تحقق آن در لایه لایه های زندگی خویش باشند و امروز نیز کشاورزان لنده ای پس چندین ماه تلاش و مجاهدت شبانه روزی شاهد صادرات محصول به استان های شمال غرب و جنوب ایران هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، اقتصاد مقاومتی واژه نیست بلکه اعتقاد خیلی ها به شعار ما می توانیم است که با کمی همت و مدیریت متکی به به اقتصاد بومی می توان به این امر مهم دست یافت و علاوه بر کاهش هزینه های داخلی می توان به بهبود وضعیت اشتغال و سرمایه داخلی کمک شایانی کرد.

حال پس از چندین ماه تلاش شبانه روزی کشاورزان لنده ای با وجود همه تلخی ها و شیرینی های کاشت، داشت و برداشت امروز به بار نشستن تلاش برگرفته از اعتقاد به اقتصاد مقاومتی آنان با رفع نیاز هندوانه شهرستان لنده و شهرستان های همجوار شاهد صادرات هندوانه لنده به استان های جنوبی و شمال غرب به خصوص شهرتبریز هستیم که کام تشنه و روزه کشاورزان با لبخند رضایت مندی خود باز کرد.

امروز دشت آبلش لنده تا رسیدن به هدف غایی خویش فاصله دارد ولی بذر امید در کشاورزان این دیار در حال جوانه زدن است که نیازمند حمایت های بیشتر مسئولان برای رسیدن به قله های پیشرفت است.

گزارش و عکس: سیده زینب جعفری

انتهای پیام/م75

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس