آخرین اخبار

پربازدیدها

26. مرداد 1396 - 11:09
رهاسازی جغدشکاری, خبرلنده, اداره منابع طبیعی, شهرستان لنده, جغدشکاری شاخ دار, محیط زیست, طبیعت زیبای لنده, آخرین اخبار لنده
به همت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لنده صورت گرفت:
رها سازی یک بهله جغدشکاری شاخ دار در شهرستان لنده+تصاویر
یک بهله جغدشکاری شاخ دار که توسط یکی از دوستداران محیط زیست به اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان لنده تحویل داده و پس از هماهنگی با محیط زیست در طبیعت این شهرستان رها شد.

ذبیح الله محمدی در گفت وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، ضمن اشاره به ارزش محیط زیست و ضرورت نگهداری از زیست گاه های جانوری و گیاهی در طبیعت گفت: طبیعت زیبای ما بهترین زیستگاه برای انواع جانوران و پرندگان است که ایجاد بسترهای لازم را برای نگهداری از این زیست بوم دارا می باشد.

وی افزود: در راستای حفظو حراست از منابع طبیعی و محیط زیست همه باید کوشا باشیم و خود را در برابر حفظ و حراست از این نعمت های الهی موظف و مسئول بدانیم.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لنده تصریح کرد: یکی از دوستداران محیط زیست در اقدامی زیبا یک بهله جغد شکاری شاخ دار را که در منزل وی گرفتار شده بود را تحویل اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لنده داد که با هماهنگی با اداره محیط زیست نسبت به رها سازی در طبیعت اقدام شد.

وی تاکیدکرد: این جغدشکاری شاخ دار پس از معاینه اولیه با حضور کارکنان اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لنده در یکی از مناطق طبیعی شهرستان لنده رها شد.

محمدی اظهارکرد: امیدواریم همه مردم نسبت به حمایت از منابع طبیعی و محیط زیستی پایدار همکاری و تعامل بیشتری داشته باشند.

گفتنی است شهرستان لنده اداره محیط زیست ندارد و همچنان زیرنظر اداره محیط زیست شهرستان کهگیلویه می باشد.

انتهای پیام/م75

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس