پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

13. مهر 1396 - 6:43
دیدار با خانواده شهدا,خبرلنده,شهرستان لنده,هفته سالمندان,اخبار لنده,شهدای مدافع حرم,سپاه ناحیه لنده,فداکاری شهدای مدافع حرم,داعش
همزمان با هفته سالمندان صورت گرفت:
دیدار مسئولان شهرستان لنده باخانواده های شهدا+تصاویر
جمعی از مسئولان لنده ای به مناسبت هفته سالمندان با حضور درمنزل خانواده های شهیدان رازنهان و قدیمی با این خانواده های دیدار و گفت وگو کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، یکی از مهمترین برنامه سپاه در سال های گذشته و هم اکنون دیدار و سرکشی از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران است که امروز نیز امام جمعه، مسئول تبلیغات اسلامی شهرستان و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده به همراه جمعی از کارکنان این ناحیه به مناسبت هفته سالمندان با حضور در منزل خانواده های شهیدان رجبی و رازنهان در روستای ایدنک یاد و نام این شهدا را گرامی داشتنه و با خانواده های این دوشهید دیدار و گفت وگو کردند.

علی محمدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه لنده در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و مدافعان حرم گفت: یاد و نام شهیدان نباید در جامعه به فراموشی سپرده شود چرا که امنیت و آرامش امروز ما مدیون و مرهون رشادت ها و فداکاری شهدا است.

وی افزود: اگر حماسه و رشادت شهدای مدافع حرم نبود امروز ما باید در داخل شهری های مرزی با داعش و داعشیان نبر می کردیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده تصریح کرد: دیدار و سرکشی از خانواده های معظم شهدا یک تکلیف است و این دیدارها و سرکشی ها باید همیشگی و پی در پی باشد تا نام و یاد شهدا در جامعه به فراموشی سپرده نشود.

انتهای پیام/م75

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس