آخرین اخبار

24. آبان 1396 - 8:47
یادواره شهید پاسدار« منصور نعمتی» با عنوان "آبروی کوچه افتخار محله" با حضور خانواده های معظم شهدا و مردم در منزل این شهید برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، یکی از با ارزش‌ترین و تأثیرگذارترین فعالیت‌های فرهنگی سپاه و بسیج در گرامیداشت یاد و خاطره شهدا که با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه در حال اجرا است برنامه"آبروی کوچه افتخار محله" است که بدین معناست که راه و اهداف شهدا را خوب بشناسیم و آن را ادامه دهیم.

شب گذشته نیز با حضور خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان و کارکنان ناحیه مقاومت بسیج لنده یادواره شهید پاسدار« منصور نعمتی» با عنوان "آبروی کوچه افتخار محله" در منزل این شهید سعید برگزار شد.

در این مراسم علی محمدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده ضمن تسلیت درگذشت جمع زیادی از مردم شمالغرب کشور در زلزله روز گذشته ضمن آرزوی غفران و رحمت الهی از مردم خواست تا جهت کمک به این همنوعان چه به صورت نقدی و چه غیر نقدی آنان را یاری کنند.

وی افزود: مرایم یادواره "آبروی کوچه افتخار محله" باهدف قدردانی از خانواده‌های معظم شهدا، ترویج فرهنگ ایثار و معرفی حماسه‌ها و فداکاری‌های شهیدان به نسل امروز در منازل شهدای شهرستان صورت می گیرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده تصریح کرد: اگر در عرصه بین‌المللی امروز دارای ارزش و جایگاه هستیم به‌خاطر سکان‌دار نظام اسلامی است بنابراین باید قدر نعمت ولایت را بدانیم.

گفتنی است پاسدارشهید منصور نعمتی متولد 1343 و در عملیات کربلای4 در تاریخ 10بهمن ماه1365 در شلمچه به درجه رفیع شهادت نائل شد.  

انتهای پیام

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس