پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

30. آبان 1396 - 7:40
همایش تجلیل از خادمان موکب باب الحوائج شهرستان لنده در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی با حضور خادمان و مسئولان ارشد این شهرستان برگزارشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، پیش از ظهر امروز با حضور مسئولان ارشد شهرستان لنده همایش تجلیل از خادمان موکب باب الحوائج این شهرستان در مرزشلمچه در اربعین حسینی در حسینه ثارالله سپاه ناحیه لنده برگزارشد.

در این همایش حجت الاسلام سیدهدایت الله محمودی اصل امام جمعه شهرستان لنده، ضمن اشاره به حادثه غمبار زلزله کرمانشاه گفت: در کنار خدمت به زائرین حسینی باید کارفرهنگی اثر گذار نیز باید برگزارشود.

وی افزود: حضور شایسته خادمان موکب باب الحوائج در مرز شلمچه و پذیرایی از زائرین امام حسین(ع) به نحو شایسته ای اجام شد که مورد استقبال و تائید همه کسانی بود که با عبور از این موکب مورد پذیرایی واقع شده بودند.

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: برای سال های آتی باید برنامه ریزی های اساسی تری در راستای کارهای فرهنگی نیز به زائرین ارائه شود.

در پایان از همه کسانی که در راه اندازی و خدمت به زائرین اربعین حسینی در موکب باب الحوائج  همکاری داشته اند با اهدای لوح سپاس و هدایای نقدی تقدیر شد.

انتهای پیام

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس