آخرین اخبار

پربازدیدها

16. آذر 1396 - 9:28
گروه های جهادی,خبرلنده,شهرستان لنده,بسیج سازندگی,مناطق زلزله زده کرمانشاه,سرپل ذهاب,اخبار لنده,گروه های تخصصی,قرارگاه مهندسی,کرمانشاه,لنده
به منظور کمک رسانی به مردم زلزله زده کرمانشاه صورت گرفت:
اعزام گروه جهادی "شهید موسوی نسب" بسیج سازندگی لنده به کرمانشاه+تصاویر
گروه جهادی" سردار شهید حاج سید جانمحمد موسوی نسب" به منظور کمک رسانی و بازسازی مناطق زلزله زده کرمانشاه عازم مناطق زلزله زده این استان شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، بدون شک زلزله کرمانشاه افزون بر سختی و رنج هایی که برای مردم کرمانشاه به دنبال داشت، به آزمونی بزرگ برای سایر مردم کشور نیز تبدیل شد تا همدلی و همزبانی را نه در شعار بلکه در عمل به اثبات رسانیده و به یاری هموطنان خویش شتابند.

بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج لنده از لحظه زلزله در استان کرمانشاه با جمع آوری کمک های مردمی در خط مقدم این حرکت ارزشمند بوده و هدایا و کمک های نقدی و غیرنقدی مردم را در چندین نوبت به مناطق زلزله زده کرمانشاه ارسال کرد.

امروز نیز بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج لنده با اعزام گروه جهادی "سردار شهید حاج سیدجانمحمد موسوی نسب"به مناطق زلزله زده در روستای ناوه فره از توابع سرپل ذهاب با آماده سازی و زیرسازی محلات جهت اسکان کانکس ها و آغاز عملیات ساخت و ساز منازل مسکونی در حال خدمت بی منت به مردم این منطقه هستند.

این گروه هشت نفره بسیجیانی هستند که در زمینه کارهای تخصصی ساخت و ساز دارای توانمندی های بسیار بالایی هستند و قطعاً حضور آنان در این روستا و سایر روستاها مثمرثمر خواهد بود.

گفتنی است سهم سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد در ساخت و ساز مناطق زلزله زده 7 روستا می باشد که با جدیت هرچه تمام تر از سوی قرارگاه مهندسی این سپاه و سایر نواحی در حال ساخت و ساز می باشد.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس