آخرین اخبار

10. دى 1396 - 14:37
آیین تودیع و معارفه شهرداران قدیم و جدید شهر لنده با حضور مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کهگیلویه وبویراحمد و اعضای شورای اداری شهرلنده در محل این شهرداری برگزار شد.

به گزارش خبرلنده، پیش از ظهر امروز، آیین تودیع و معارفه شهرداران قدیم وجدید شهرلنده با حضور مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کهگیلویه وبویراحمد، امام جمعه، فرماندار، رئیس دادگستری و اعضای شورای اداری شهرستان لنده و اعضای شورای قدیم و برخی از شورای جدید شهرلنده در سالن اجتماعات شهرداری برگزارشد.

در این مراسم محمد تقی تقی زاده شهردار سابق شهرلنده بخشی از گزارش خود را در مدت چهار سال فعالیت تشریح کرد وگفت: در مدت 4سال خدمت در شهرداری لنده در دوره چهارم شورای شهر و با همکاری و همراهی  تک تک اعضای این دوره اقدامات خیلی خوبی شکل گرفت که ماحصل آن پیشرفت و توسعه خدمات شهری است.

وی افزود: افزایش دو برابری سرانه فضای سبز از 3متر به6مترمربع با احداث پارک3هکتار امید در شهرک فجر و کاشت بیش از10هزار اصله درخت در معابر و خیابان های اصلی شهرلنده از شاخص های اصلی این ارتقا می باشد.

شهردار سابق لنده تصریح کرد: مستند سازی کلیه اموال منقول و غیرمنقول شهرداری لنده و آسفالت بیش از 80هزارمترمربع از خیابان ها و کوچه که در تاریخ این شهر بی سابقه بود.

وی تاکیدکرد: بیش از 25هزارمترمربع پیاده روسازی در سطح خیابان های اصلی شهرلنده صورت گرفت که این کار باعث کاهش چشمگیر گرد و غبار شهری شده است.

تقی زاده اظهارکرد: در هیچ دوره ای به اندازه این دوره کار فرهنگی از سوی شهرداری صورت نگرفته است از جمله واگذاری بیش از 3هکتار زمین برای ساخت فرهنگسرا به ارشاد اسلامی.

شهردار سابق لنده گفت: یک ریال از هزینه های تمک و دارایی در حوزه ساخت ساختمان شهرداری هزینه نشده است.

در ادامه نیز مختار مشهدی زاده شهردار جدید لنده با قدردانی از اعضای شورای شهرو شهردار قبلی و اعضای جدید شورای شهر گفت: توسعه فضای سبز، بهبود طرح های عمرانی و ارتقای خدمات عمومی در شهرک های لنده و توجه به زیرساخت های اساسی از مهمترین اهداف ما است.

وی تاکیدکرد: در خصوص مسائل فرهنگی نیز برابر نصایح حکیمانه امام جمعه شهرستان و سایر نهادهای فرهنگی خواهیم بود.

شهردار لنده تصریح کرد: بنده خودم را شهردار نمی دانم بلکه رفتگری هستم که در کنار همکارانم به شهرم خدمت خواهم کرد.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس