آخرین اخبار

13. دى 1396 - 15:47
نماینده مردم شهرستان های چهارگانه کهگیلویه بزرگ در جمع دانشجویان لنده ای از مسئولان این شهرستان به وایطه عدم اطلاع رسانی از وضعیت این دانشگاه گلایه کرد.

به گزارش خبرلنده، عدل هاشمی پور نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام ولنده در مجلس شورای اسلامی در بازدید از ساختمان نیمه کاره دانشگاه پیام نور لنده ضمن گلایه از عدم اطلاع رسانی از مسئولان این شهرستان در خصوص مشکلات این ساختمان نیمه کاره دانشگاه پیام نور این شهرستان گفت: شان، منزلت و جایگاه دانشجو به عنوان مهمترین قشر جامعه باید در جامعه حفظ شود.

وی افزود: اگر تشخیص کارشناسان دانشگاه پیام نور و برآورد هزینه ای 250میلیون تومانی برای تکمیل ساختمان دانشگاه پیام نور لنده درست باشد از ظرفیت خیرین در دو مرحله مبلغ 100میلیون تومان به شرطی که دانشگاه پیام نور150میلیون خودش را به میدان بیاورد وکار پیمانکار را شروع کند اگر برم گدایی هم کنم آن را پرداخت خواهیم کرد.

نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از زمان تصدی در خدمت به مردم تا امروز بیش از 14میلیاردتومان در حوزه انتخابیه در حوزه درمان و آموزش هزینه شده است.

وی تاکیدکرد: من دانشگاه پیام نور را دوست دارم و مهمترین دلیل آن راه های کمک به دانشجویان در خصوص شهریه های و رفع مشکلات آنان به واسطه دولتی بودن آن است.

هاشمی پور در ادامه خطاب به رئیس دانشگاه پیام نور لنده گفت: خواهش می کنم با توجه به وضعیت معیشتی مردم به خصوص دانشجویان چندان فشار به خاطر شهریه آن وارد نکنید و انتظار داریم به آنان کمک کنید.

در پایان این دیدار نیم ساعته نماینده مردم شهرستان لنده با حضور در ساختمان نیمه کاره دانشگاه پیام نور لنده از بخش های مختلف ان دیدار کرد.

انتهای  پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس