آخرین اخبار

پربازدیدها

14. دى 1396 - 11:02
مردم شهرستان لنده با حضور پرشور خود در راهپیمایی با محکومیت حوادث اخیر سطح کشور انزجار خود را از استکبار جهانی و آشوبگران فریاد زدند و نشان دادند پشت آرمان‌های انقلاب اسلامی و رهبری فرزانه انقلاب هستند.

به گزارش خبرلنده، مردم شهرستان لنده ظهر امروز در اعتراض به ساختار شکنی و تخریب اموال عمومی توسط عده‌ای اغتشاش گر دست به راهپیمایی زدند و بعد از تجمع در چلوی شهرداری قدیم شهر لنده به سمت مصلی نماز جمعه حرکت کردند.

جمع کثیری از مردم شهرستان لنده در محکومیت اقدامات خرابکارانه تعدادی اغتشاش‌گر که طی چند روز گذشته اقدام به تخریب اموال عمومی در سراسر کشور کرده بودند، تجمع کردند و با سر دادن شعارهایی همچون "ملت ما بیدار است/ از فتنه‌گر بیزار است"، "ما انقلابی هستیم /پشت سر ولایت هستیم"، "ما همه با هم هستیم -/یار ولایت هستیم"،"  فتنه‌گران رسوایند/ نوکر آمریکایند"، "مرگ بر فتنه‌گران خائن"، "منافق منافق این آخرین پیام است/ ملت انقلابی آماده قیام است"،" مرگ بر آمریکا" و مرگ بر اسرائیل اقدامات اغتشاشگران علیه امنیت کشور را محکوم کردند.

در این راهپیمایی باشکوه مردم شهرستان لنده از طیف‌ها و گروه های سیاسی مختلف حضور داشتند و حجت الاسلام محمودی اصل سخنران این راهپیمایی بود.

انتهای پیام

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس