پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

21. دى 1396 - 14:08
اولین سالگرد ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام در شهر لنده برگزار شد.

به گزارش خبرلنده؛ ظهر امروز با حضور  مردم و مسئولان شهرستان لنده اولین سالگرد ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام در شهر لنده برگزار شد.

حسنعلی حسن پور معاون فرماندار شهرستان لنده در ابتدای این برنامه به بیان ویژگی های فردی و اجتماعی آیت الله هاشمی رفسنجانی پرداخت وگفت: شخصیت آیت الله هاشمی رفسنجانی به تعیبر زیبا صبور بود و از یاران دیرین مقام معظم رهبری بود.

در این مراسم مسئولان و چهره های مختلف سیاسی شهرستان لنده حضور داشتند که آیت اله شیخ خلیل نظری در سخنرانی خود به بیان ابعاد شخصیتی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام و ضرورت رسیدگی به وضعیت مردم پرداخت.

وی آیت اله هاشمی رفسنجانی را از یاران دیرین مقام معظم رهبری  و دلسوز نظام دانست و گرامیداشت آن را تجلیل از خدمات چندین ساله وی به انقلاب دانست.

استاد حوزه و دانشگاه تصریح کرد: گرامیداشت اسطوره های ارزشمند انقلاب اسلامی باعث ماندگاری و ارزش این وزنه های انقلاب در برابر دشمنان خواهدشد.

وی تاکیدکرد: اگر مجاهدت های این چنین شخصیت هایی در عصر حاضر و رشادت های سردار قاسم سلیمانی و ایثارگری شهیدان حججی ها در سایه سار ولایت فقیه نبود امروز وضعیت ما بدون شک به گونه بود که دشمن سال ها است در انتظار آن است.

آیت اله نظری گفت: در مقطع حساس همه احزاب و گروه های سیاسی باید با اتکا به وحدت کلمه در جهت اعتلای انقلاب قدم بردانرد.

وی در ادامه خطاب به مردم گفت: گرفتن وام از بانک ها به دلیل رباه های ویرانگر شرعاٌ وعرفاً جایز نیست و مردم باید از این بانک ها تسهیلات نگیرند.

استاد حوزه و دانشگاه در ادامه نیز خطاب به مسئولان گفت: آن چه که لازمه رفتار الگو پذیر مسئولان در جامعه است بحث تکریم ارباب رجوع با زبان شیوا است.

انتهای پیام

 

 

 

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس