پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

27. دى 1396 - 17:10
به منظور معرفی پتانسیل های موجود در شهرستان لنده رئیس و معاونت های مختلف بنیاد مستضعفان کشور به همراه هلدینگ های اقتصادی بنیاد علوی به همراه مسئولان استانی و شهرستان از نمایشگاه توانمندی های اقتصادی هنرمندان و فعالین حوزه صنایع دستی شهرستان لنده بازدید کردند.

به گزارش خبرلنده، عصر امروز و با حضور محمدی سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان کشور، علی برزگری مدیر عامل بنیاد علوی کشور، معاونین بنیاد مستضعفان، عضو کمیسیون انرژی و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، استاندار، معاونین استاندار، مدیران کل استان، فرماندار و اعضای شورای اداری شهرستان لنده نمایشگاه توانمندی اقتصادی فعالین صنایع دستی و گیاهان داروئی این شهرستان افتتاح و مورد بازدید قرار گرفت.

 

در این نمایشگاه توانمندی های مردم این شهرستان در زمینه های صنایع دستی، بافندگی، گلیم بافی، غذاهای سنتی، گیاهان داروئی و سایر توانمندی های آنان در معرض دید عموم قرارگرفت.

 

 

دارا کریمی نژاد در حاشیه بازدید مسئولان کشوری از این نمایشگاه اظهارکرد: این نمایشگاه تنها گوشه ای از توانمندی های مردم این شهرستان است که نیازمند حمایت جدی بنیاد مستضعفان است تا با حمایت های خود آن را در عمل اجرایی سازد.

وی افزود: هنرمندان این شهرستان نیازمند حمایت هستند تا توانمندی های بالقوه خود را به بالفعل تبدیل کنند و هنر و صنعتی بدیع را به نمایش بگذارند.

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: انتظار داریم مسئولان حوزه صنایع دستی و گردشگری با فراهم کردن زیرساخت های توسعه جهت امر آموزش و ایجاد کارگاه های تولیدی در زمینه های صنایع دستی شهروندان این شهرستان را بیشتر حمایت کنند تا در این زمینه به خودکفایی و سطح قابل قبولی از اشتغالزایی برسیم.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس