آخرین اخبار

پربازدیدها

15. بهمن 1396 - 10:30
همزمان با چهارمین روز از دهه مبارک فجر یک طرح خود اشتغالی اداره بهزیستی به نمایندگی از 44طرح با اعتباری افزون برشش میلیارد ریال با حضور مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد و مسولان شهرستان لنده افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرلنده، همزمان با چهارمین روز از دهه فجر و با حضور آذر صفایی نیا مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد، فرماندار، رئیس اداره بهزیستی، مسئول تبلیغات اسلامی شهرستان لنده و جمعی از بانوان اداری شهرستان لنده طرح فرهنگی اقتصادی کتابسرای علامه به نمایندگی از 44 طرح اقتصادی اداره بهزیستی شهرستان لنده افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

 

 

 

نورعلی کاظمی رئیس اداره بهزیستی شهرستان لنده در حاشیه افتتاح این طرح خود اشتغالی گفت: بیش از 44طرح اقتصادی در زمینه های فرهنگی، اقتصادی، گیاهان دارویی، زنبورداری، لوازم بهداشتی، دامپروری، حرفه ای، کسب و کار با اعتباری افزون بر شش میلیارد ریال و اشتغالزایی 44نفر در سطح شهرستان لنده با اعطای تسهیلات 4درصدی اجرا شده است.

 

 

وی افزود: با افتتاح و راه اندازی این 44طرح که بیشتر آنان متعلق به رهجویان ( معتادان ترک کننده) می باشد علاوع بر رفع مشکلات اقتصادی آنان شاهد اشتغالزایی این تعداد از معلولین نیز خواهیم بود.

 

 

 

 

رئیس اداره بهزیستی شهرستان لنده تصریح کرد: برگزاری جشن بزرگ انقلاب، غبارروبی گلزار شهدا توسط نونهالان جهت آشنایی با ایثاروشهادت، زنگ انقلاب در مهدها، نشست بااصحاب رسانه و گزارش عملکرد، برگزاری جشن انقلاب در همه مهدها از جمله برنامه های دهه فجر اداره بهزیستی شهرستان لنده است.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس