پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

21. بهمن 1396 - 2:40
همزمان با نهمین روز از دهه مبارک فجر و با حضور بخشدار موگرمون و خانواده های معظم شهدا از تابلو شهدای روستای شیتاب در ورودی این روستا رونمایی شد.

به گزارش خبر لنده، در سی و نهمین طلیعه پیروزی انقلاب اسلامی و در نهمین روز از دهه مبارک فجر با حضور خانواده های معظم شهدا و بخشدار موگرمون از تابلو شهدای روستای شیتاب مرکز بخش موگرمون در ورودی این روستا رونمایی شد.

 

 

موسی محتشم در این آیین ضمن اشاره به گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس گفت: امنیت و آسایش امروز ما مرهون فداکاری و ایثارگری شهیدانی است که با نثار جان خویش امین را برای ما به ارمغان آورده اند.

 

 

وی افزود: امروز گرامیداشت یاد و خاطره شهداء در جامعه یکی از مهمترین مباحثی است که باید به درستی در جامعه تبین و تشریح شود.

بخشدار موگرمون تصریح کرد: یکی از مهمترین کارهایی که می شود در جامعه نسبت به ترویج فرهنگ شهادت انجام داد بحث نصب تصاویر شهدا و نامگذاری کوچه ها و خیابان ها است تا بدانیم امنیت امروز ما مرهون چه کسانی است.

 

 

پس از رونمایی از تصاویر شهدای گرانقدر روستای شیتاب خانواده های معظم شهدا به همراه بخشدار موگرمون با حضور در گلزار شهدای روستای شیتاب و مله شیتاب با آرمان های شهدای این روستاها تجدید و میثاق کردند.

بخش موگرمون از توابع شهرستان لنده و در فاصله 220کیلیومتری یاسوج مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد واقع شده است.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس