پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

22. اسفند 1396 - 21:32
با حضور مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت گرفت:
آیین اختتامیه جشنواره استانی عکس قرآن و عترت در لنده برگزارشد+تصاویر
آیین اختتامیه جشنواره استانی عکس قرآن و عترت با حضور مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسئولان استانی و شهرستانی در حسینیه ثارالله لنده برگزار شد.

به گزارش خبرلنده، آیین اختتامیه جشنواره عکس قرآن و عترت با حضور مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مسئولان استانی فرهنگ و ارشاداسلامی استان و مسئولان شهرستان لنده در حسینیه ثارلله ناحیه مقاومت بسیج لنده برگزارشد.

در این آیین اختتامیه برگزیدگان جشنواره استانی عکس قرآن وعترت بر اساس رای داوران جشنواره معرفی و با اهداء لوح تقدیر و جوایزی تجلیل شدند.

اسماعیل زارعی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنده در این آیین اظهارکرد: بیش از 558 اثر از سراسر استان به دبیر خانه جشنواره با موضوع قرآن و عترت ارسال شد که پس از جمع آوری وکدگزاری، آثار جهت داوری در اختیار داوران مجرب استانی قرار گرفت و تصاویر برتر انتخاب شدند.

وی تاکیدکرد: پس از داوری آثار سلیمان حسنی از شهرستان بویراحمد، باقر گلزاری پور از شهرستان بویراحمد، سید بهروز عادل فر از شهرستان لنده، علی نظر شکیبا زاده از شهرستان بهمئی و کلثوم عسکری از شهرستان لنده جهت تجلیل در برنامه اختتامیه معرفی شدند.

در ادامه این مراسم نیز گروه های سرود و کودکان حافظ قرآن به تلاوت سرود پرداختند.

انتهای پیام

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس