پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

8. فروردين 1397 - 2:31
دژکوه, خبرلنده, زادگاه حسین پناهی, هنرمند خوش نام ایرانی, روستای دژ کوه, حسین پناهی, آستان مقدس سید محمد ناصر(ع), بخش سوق, روستاهای کهگیلویه وبویراحمد, جاذبه های گردشگری
برای آنها که به دنبال مکان های بکر می گردند؛
سفری به دژکوه زادگاه حسین پناهی در کهگیلویه وبویراحمد+تصاویر
دژکوه زادگاه حسین پناهی این روزها با جلوه‌ای شگفت انگیز از زیبایی‌های طبیعت همراه است که شوق و ذوق هر مسافری را برای دیدین این زیبایی ها صدچندان می کند.

به گزارش خبرلنده، جاذبه ها و مناطق زیبای استان کهگیلویه وبویراحمد این روزها میزبان خوبی برای میهمانان نوروزی از سراسر ایران اسلامی است که به عنوان بهترین مقصد برای گردشگران است.

 

 

جدای از جاذبه های گردشگری استان کهگیلویه وبویراحمد حضور افراد سرشناس در عرصه های ملی به خصوص حوزه سینما و هنر باعث محبوبیت روز افزون هنرمندان این خطه سرسبز شده است.

 

 

حسین پناهی از جمله مفاخر سینمای ایران است که در دوران بازیگری در سینما و تئاتر توانست به عنوان یکی از چهره های شاخص در سطح استان و ملی تبدیل شود.

حسین پناهی متولد روستایی زیبا بر فراز کوه دژه کوه به نام همین کوه و در جوار آستان امامزاده سید ناصرالدین محمد(ع) از نوادگان امام سجاد (ع) در این روستا هر ساله مأمن زائران و عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت است.

 

 

 روستای زیبای دژکوه در فاصله ای کم از امام زاده قراردارد که زیبایی ها وصف ناپذیرآن باعث شده است که سالانه تعداد زیادی از گردشگران و مسافران نوروزی با عبور از تنها جاده خاکی این روستا از دامنه کوه به ارتفاعات آن با خودرو عبور کرده و پس از طی پیچ های تند به دشتی سرسبز همراه با لاله های قرمز خواهید رسید که زیبایی آن همراه با آب و هوای مطبوعش دل هر گردشگری را همانند آهن ربا خواهد ربود.

 

روستای دژکوه در فاصله 23 کیلومتری از شهر سوق واقع شده است و زادگاه هنرمند فقید مرحوم حسین پناهی بازیگر و کارگردان بنام ایرانی است.

ادامه تصاویر مربوط به زادگاه حسین پناهی را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس