پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

14. ارديبهشت 1397 - 11:02
با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه وبویراحمد صورت گرفت:
برگزاری دومین همایش فرهنگ و هنر شهرستان لنده با اجرای برنامه های مختلف+تصاویر
دومین همایش فرهنگ و هنر شهرستان لنده با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه وبویراحمد و مسئولان شهرستانی در پارک ورودی این شهربرگزارشد.

به گزارش خبرلنده، دومین همایش فرهنگ هنر شهرستان لنده با اجرای برنامه های متنوع و اجرای موسیقی زنده بختیاری با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه وبویراحمد، فرماندار، معاون فرماندار، بخشدار مرکزی، رئیس شبکه بهداشت و درمان، عضو شورای شهر و اقشار مختلف مردم در پارک ورودی این شهر برگزارشد.
این همایش از طرف اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و با همکاری سایر ادارات در پارک ورودی این شهربرگزار که با اجرای موسیقی زنده توسط خواننده جوان از خطه لردگان محسن جلیل آزاد و برنامه های مختلف و شاد اجرا شد.
در این مراسم دارا کریمی نژاد فرماندار شهرستان لنده به نقش فرهنگ و توسعه مباحث فرهنگی در جامعه اشاره کرد.
در ادامه نیز رضا دهبانی پور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه وبویراحمد با تبریک نمیه شعبان و اعیاد شعبانیه گفت: یکی از فلسفه های ظهور امام زمان(عج) زمینه سازی برای ظهور امام عصر(عج) است که مهمترین وظیفه همه ما است.
وی افزود: برای اولین بار پس از 38سال از انقلاب اسلامی جشنی بزرگ با حضور استاندار، زراع نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مدیران کل استان در منطقه محروم ذیلایی برگزارشد که خداوند را شاکریم که توانستیم لبخند را بر لبان مردم زجرکشیده این منطقه محروم بنشانیم.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد: در حوزه توسعه فرهنگ با پیگیری های خوب مسئولان شهرستانی و استانی روند فعالیت ساخت و ساز فرهنگسرای شهرستان لنده در حال اجرا است و امیدواریم هرچه سریعتر به نتیجه برسد.
وی تاکیدکرد: فرهنگ زمینه ساز و زیربنایی ترین مبحث در بیشتر مباحث اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سایر مسائل است.
دهبانی پور اظهارکرد: گاهی یک کلیپ و یا یک عکس می تواند به اندازه هزاران ساعت سخنرانی تاثیرگذار باشد و گاهی هم یا تئاتر 5دقیقه ای می تواند منشاء تحول برای یک جامعه شود.
انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس