پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

17. ارديبهشت 1397 - 18:46
رئیس بنیاد مستضعفان کشور پس از سفر به شهرستان لنده با حضور در مرکز آموزشی توانبخشی معلولان بالای14سال بچه های آسمان از نزدیک با معلولین این مرکز دیدار کرد.

  به گزارش خبرلنده، در پی گزارش منتشر شده از سوی همین پایگاه خبری با عنوان" تلخی و شیرینی های یک روز خوب بچه های آسمان در لنده+تصاویر" امروز نیز در راستای حمایت مادی و معنوی از این مرکز توانبخشی نیز محمدسعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان کشور به همراه رئیس بنیاد علوی، معاون و عضو هیئت مدیره بانک سینا، امام جمعه، فرماندار، فرمانده ناحیه لنده، بخشداران مرکزی و موگرمون، رئیس اداره بهزیستی وجهاد کشاورزی شهرستان لنده با حضور در این مرکز تواتبخشی از روند فعالیت های این مرکز مطلع شدند.

 

 

در این بازدید مسئولان از نحوه فعالیت های مختلف این مرکز به خصوص طراحی عروسک، عروسک سازی، هنر اسکراچ برد یا طراحی روی تخته، نقاشی و سایر فعالیت های توابخشی این مرکز آگاه و قول حمایت مادی و معنوی از این مرکز را دادند.

 

نورعلی کاظمی رئیس اداره بهزیستی شهرستان لنده در این بازدید، ضمن گزارشی از وضعیت موجود این مرکز گفت: این مرکز به با حمایت و مجوز سازمان بهزیستی حدود یکسال است که فعالیت دارد و قبلا کودکان زیر 14سال را آموزش و خدمات توانخشی می داد که از تیر ماه با تغییر مجوز کودکان بالای 14سال را در زمینه های مختلف آموزش می دهند.

 

در ادامه مهری نجاتی مدیر مرکز آموزشی توانبخشی معلولان بالای14سال بچه های آسمان با قدردانی از حضور مسئولان گفت: این مرکز با مجوز سازمان بهزیستی ایجاد شده است ولی متاسفانه تا کنون هیچ گونه هزینه ای در خصوص پرداخت هزینه های صورت گرفته نشده است و انتظار داریم والدین و سازمان بهزیستی حمایت بیشتری از این مرکز که تنها مرکز شهرستان لنده است داشته باشند.
وی افزود: این مرکز با 10نفر هم اکنون به صورت روزانه در حال فعالیت می باشد که در صورت تامین هزینه های جاری و پارتیشن بندی و سایر تجهیزات می توان این تعداد را تا 50نفر رساند و دغدغه خانواده ها را نیز کاهش داد.

 

 

 

در ادامه نیز محمدی سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان کشور با حضور در جمع این معلولان از نزدیک با تعدادی از این معولان گفت و شنودی کوتاه داشت و از بخش های مختلف این مرکز نیز بازدید کرد.
گزارش و عکس: سید اسماعیل میری

 

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس