آخرین اخبار

20. ارديبهشت 1397 - 15:05
رئیس و اعضای فعال جمعیت هلال احمر شهرستان لنده به مناسبت گرامیداشت هفته هلال احمر با امام جمعه این شهرستان دیدار و گفت گو کردند.

به گزارش خبرلنده، پیش از ظهر امروز، به مناسبت هفته جمعیت هلال احمر، رئیس و اعضای جمعیت هلال احمر شهرستان لنده با امام جمعه این شهرستان دیدار و گفت وگو کردند.

در این دیدار سیدعلی توحیدی اصل رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان لنده با ارائه گزارشی از وضعیت جمعیت هلال احمر این شهرستان گفت: مهمترین رسالت جمعیت هلال احمر نجات جان انسان ها فارغ از گرایشات سیاسی، حوزه سرزمینی و مرزهای جغرافیایی است که در همه زمینه های حضوری فعال دارند.

وی افزود: سازمان جمعیت هلال احمر با حضور خود در عرصه های بحران همانند سیل، زلزله، طوفان و هزاران برنامه دیگر از جمله آسیب دیدگان اجتماعی همواره پیشگام و پیشقراول حوادث است.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان لنده تصریح کرد: در حال حاضر بیش از 180کشور جهان دارای جمعیت هلال احمر و یا صلیب سرخ هستند که در ایران از سال 1302فعالیت خود را آغاز کرده است.

وی تاکیدکرد: جمعیت هلال احمرو صیلب سرخ بزرگترین شبکه بشر دوستانه غیرسیاسی و امداد رسان در جهان است که روز به روز بر توانمندی های این جمعیت در کشور های جهان افزوده می شود.

توحیدی اصل اظهارکرد: یکی دیگر از مهمترین وظایف جمعیت هلال احمر تلاش برای تسکین آلام بشری و تامین احترام انسان ها و کوشش در جهت برقراری دوستی و تفاهم در جهت ایجاد صلح پایدارمیان ملت ها است.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس