پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

16. خرداد 1397 - 0:31
با حضور دستارویژه وزیرارتباطات و فناوری صورت گرفت:
برگزاری یادواره 12شهید پایگاه قمر بنی هاشم(ع) در لنده+تصاویر
یادواره شهدای پایگاه مقاومت بسیج قمربنی هاشم(ع) با حضور دستیار ویژه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و شخصیت های استانی و شهرستانی در لنده برگزارشد.

به گزارش خبرلنده، یادواره دوازده شهید پایگاه مقاومت بسیج قمر بنی هاشم(ع) حوزه مقاومت بسیج ولی عصر(عج) ناحیه مقاومت بسیج لنده و با حضور دستیار ویژه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، فرماندهان هشت دفاع مقدس، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده، اعضای شورای اداری ، اکبرسلیمانی از شاعران بنام کشوری و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در محل مسجدقمر بنی هاشم(ع) در این شهربرگزارشد.

سرگرد پاسداراسفندیار مختاری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده در این مراسم، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدرپایگاه مقاومت بسیج مسجد قمر بنی هاشم(ع) گفت: یادوراه ابروی محله افتخار کوچه با محوریت 12شهید مسجد قمر بنی هاشم(ع) به منظور پاسدات و یاد و خاطره شهدای این پایگاه با حضور مسئولان کشوری و استانی و شهرستانی برگزارشد.

وی افزود: در طول سال 97 بیش از29یادواره شهید در قالب آبروی محله افتخار کوچه در سطح حوزه های مقاومت بسیج شهرستان لنده برگزارخواهدشد.

در ادامه نیزسیدفرزاد نجات نیا دستیار ویژه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهارکرد: همه ما امروز در برابر شهدا و خانواده شهدا موظف و مسئول هستیم که خادم آنان باشیم.

وی افزود: قیام خونین 15خرداد جریان و شریان آغازین سیل عظیم انقلاب اسلامی بود که به رهبری امام راحل در روز22بهمن تبدیل به پیروزی انقلاب اسلامی شده است.

دستیار ویژه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ادامه به بیان حماسه آفرینی رزمندگان اسلام در طول هشت سال دفاع مقدس پرداخت.

عکس:محمد ریاحی

انتهای پیام

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس