پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

7. تير 1397 - 18:56
مراسم گرامیداشت شهدای هفتم تیر و 17 هزار شهید ترور با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان دستگاه قضایی وشورای اداری در شهرستان لنده برگزارشد.

به گزارش خبرلنده، عصر امروز و به منظور تکریم و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مظلوم هفتم تیر و 17هزار شهید ترور به مناسبت هفته قوه قضائیه در شهرستان لنده و با حضور اقشار مختلف مردم ومسئولان دستگاه قضایی، اعضای شورای اداری این شهرستان در مسجد امام حسن مجتبی (ع) برگزارشد.

در این مراسم حجت الاسلام حمزه محمدیان از روحانیون اعزامی از قم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم و تیر گفت: مهمترین حوادث تاریخی انقلاب به خصوص ترورهای صورت گرفته در روز های ششم و هفتم تیرماه سال 60صورت گرفت که ترور مقام معظم رهبری در مسجد اباذر و شهادت شهید بهشتی و 72تن از یارانش بود.

وی افزود: در ترور مقام معظم رهبری در مسجد اباذر منافقین به دنبال حذف یکی از تاثیرگذارترین اشخاص در انقلاب اسلامی بودند که به لطف و مدد الهی هرچند به درجه جانبازی نائل آمد ولی امروز سکان دار هدایت جهان اسلام بعد از رحلت امام خمینی(ره) است.

این مبلغ اعزامی از قم گفت: شخصیت کم نظیر امام خامنه ای بعد از رحلت امام راحل به گونه ای بود که در بزنگاه های و مقاطع حساس و گردنه های سخت به خوبی کشتی انقلاب را از طوفان فتنه ها عبور داد و امروز نیز در مسیر پیشرفت و ترقی روز افزون می باشد.

وی خاطر نشان کرد: شخصیت شهید مظلوم دکتر سید محمد بهشتی به گونه ای بود که بنیانگذار انقلاب اسلامی آن را یک ملت خطاب کرد.

محمدیان اظهارکرد: کارقضاوت و تشخیص حق و باطل از همدیگر کاری ساده ای نیست بلکه کاری است برگرفته از تقوا، ایمان، صالح بودن و قدرت تشخیص معیارهای حق و باطل که این رسالت سنگین امروز به دوش همه قضات است که باید از شهید بهشتی به درستی الگو بگیرند.

این روحانی اعزامی از قم به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر عوض کردن جای جلاد و شهید اشاره کرد وگفت: مقام معظم رهبری به درستی به مسئله عوض کردن جای شهید و جلاد اشاره کردند چرا که برخی ها امروز با فتنه انگیزی به دنبال توطئه چینی و تخریب قوه قضائیه و نهادهای انقلابی و تعویض جای جلادو شهید هستند.

وی تاکیدکرد: رسالت دستگاه قضا باتوجه به انحرافات و تخریب ها در حوزه های اجتماعی به خصوص شبکه های اجتماعی دو چندان می باشد که باید با صعه صدر و اشراف بر فعالیت های و برخورد قاطع با عناصر این چنین به منظور جلوگیری از تشویش اذهان عمومی صورت گیرد.

انتهای پیام

  

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس