پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

14. تير 1397 - 2:28
مراسم یادواره افتخار کوچه آبروی محله با محوریت شهیدان خداخواست راز نهان، عبدالمحمد رضایی، علی کریمی و علیشاه پیرا در روستای ایدنک برگزارشد.

به گزارش خبرلنده، شامگاه امشب و با حضور گسترده اقشار مختلف مردم به خصوص دستیارویژه وزیر فناوری اطلاعات و مسئولان شهرستانی و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران مراسم یادواره افتخار کوچه آبروی محله در سالروز شهادت چهار شهید روستای ایدنک، شهیدان خداخواست راز نهان، عبدالمحمد رضایی، علی کریمی و علیشاه  پیرا در مسجد روستای ایدنک برگزارشد.

 

در این مراسم معنوی سرگردپاسدار اسفندیار مختاری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده گفت: یکی از بالاترین افتخارات امروز ما حضور در همین یادواره های شهدا و طی مسیر و راه روشن شهدا است.

وی افزود: اگر امروز عزت و آبروی داریم بدون شک مرهون و مدیون خون شهدا هستیم و باید در جهت خدمت به خانواده های معظم شهدا گام برداریم.

 

 

در ادامه نیز خانم انصاری یکی از بانوان روستای ایدنک با قرائت دکلمه ای در وصف این چهار شهید پرداخت و بعد از آن  سید فرزاد نجات نیا دستیار ویژه وزیر فناوری اطلاعات و ارتباطات به تبین نقش شهدا در جامعه پرداخت.

 

 

در ادامه نیز اکبرعباسی از ذاکران و مداحان اهل بیت (ع) با مداحی و سینه زنی خود مجلس این چهار شهید را به ذکر روضه علمدار کربلا مذین کرد.

 

در پایان این مراسم نیز چند نفر از بستگان و همرزمان این چهار شهید والامقام که در تاریخ 13تیرماه 1365 در منطقه عملیاتی مهران به شهادت رسیدند به بیان خاطرات شهدا پرداختند.

این مراسم از طرف ناحیه مقاومت بسیج لنده و با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران و پایگاه های مقاومت و دهیاری روستای ایدنک برگزارشد.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس