پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

23. تير 1397 - 19:13
شاید باروش برای هر گردشگری سخت باشد که در دل گرمای 45تا 55درجه ای گرمسیری ترین شهرستان استان کهگیلویه وبویراحمد بهشت گمشده ای باشد که در این آفتاب سوزان چشمه های دارد چنان سرد و خنک که نمی توان بیشتر از ده دقیقه در این چشمه ها ماند.

به گزارش خبرلنده، شهرستان لنده در فاصله 208کیلومتری یاسوج مرکز استان چهارفصل کهگیلویه وبویراحمد می باشد که هشتمین شهرستان و گرمسیری ترین شهرستان این استان محسوب می شود که دمای آب و هوای این شهرستان این روزها از مرز 45درجه هم تجاوز کرده است.

 

چشمه های همیشه جوشان موگرمون و طبیعت سرسبز و بکر این منطقه نمونه گردشگری این روزها میزبان خوبی برای گردشگران و ایام فراغت تابستان محسوب می شود که می توان بهترین خاطرات را در قاب تصویر دوربین ها و موبایل ها به یادگار ثبت کرد.

 

 

دیدنی های این منطقه گردشگری آنقدر چشم نواز هست که گردشگرانی از سراسر ایران اسلامی این بهشت گمشده را به عنوان مقصد گردشگری خویش انتخاب کرده و منظره ها و چشم انداز زیبای این منطقه را در ذهن و ضمیر خود ثبت و ضبط می کنند.

 

چشمه های همیشه جوشان و دائمی موگرمون همراه با رودخانه جن با چشم انداز های زیبایی خود این منطقه زیبا را به بهشت گردشگران در ایام نوروز و فصل تابستان تبدیل کرده است.

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس