پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

8. مرداد 1397 - 1:30
یادواره شهدای پایگاهی مسجد امام حسن مجتبی(ع) با حضور آحاد مختلف مردم و مسئولان در جوار شهدای گمنام شهرستان لنده برگزارشد.

به گزارش خبرلنده، امشب و در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مراسم یادواره پایگاهی مسجد امام حسن مجتبی(ع) و حوزه مقاومت بسیج ولی عصر(عج) در جوار مطهر شهدای گمنام شهرستان لنده و با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان برگزارشد.

 

 

در این مراسم سرگرد پاسدار اسفندیار مختاری با اشاره به نقش و جایگاه فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه گفت: مهمترین وظیفه مسئولان ادامه راه روشن شهدا با خدمت رسانی به مردم است.

وی افزود: همراهی و پیگیری مشکلات مردم از مهمترین وظیفه مسئولان در شرایط کنونی است و مردم نیز در طول چهل سال گذشته نیز ثابت کردند که پشتیبان راستین انقلاب در تمام شرایط هستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده تصریح کرد: آنچه وظیفه مسئولان را در این مقطع زمانی دو چندان می کند احساس تکلیف در خصوص بهبود وضع معیشتی مردم است و که تنها راه حل تسریع این مهم مدیریت و کارجهادی است.

وی تاکیدکرد: مسئولان باید خوب بدانند به صندلی های پشت زدند که حاصل خون هزاران شهید است که برای امنیت و حفظ ایران اسلامی جان خویش را تقدیم این نظام کردند.

مختاری اظهارکرد: برخی از مسئولان با روحیه جهادی در این شهرستان در حال کار هستند که می توان خدمات آنان را در سطح شهرستان به خوبی دید ولی برخی دیگر که تنها به فکر گذراندن امورات روز مره و ساعت کاری هستند باید خوب بدانند که با قاطعیت از حق و حقوق مردم دفاع خواهیم کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده گفت: در این برهه زمانی نیازمند اتحاد و همدلی برای رفع مشکلات مردم هستیم و از هم اکنون اعلام می کنیم که سپاه آماده هرگونه همکاری با ادارات در جهت رفع مشکلات مردم است.

در پایان این مراسم نیز یکی از ذاکران اهل بیت (ع) به بیان مصائبی در مدح شهدا پرداخت.

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس