پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

12. شهريور 1397 - 9:23
خانواده های معظم شهدای لنده ای در دیدار و سرکشی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کهگیلویه وبویراحمد، مهمترین مطالبه خود را از مسئولان این استان حفظ ارزش ها و دفاع از آرمان های انقلاب و پاسداری از میراث شهدا بیان کردند.

به گزارش خبرلنده، در سفر یک روزه معاون هماهنگی و اموراقتصادی استاندارکهگیلویه وبویراحمد به شهرستان لنده دیدار با خانواده های شهیدان  شکرالله معماری و فریدون عوض پور یکی از برنامه های این سفر بود که با حضور مسئولان در منزل این دو شهید صورت گرفت.

در ابتدا مسئولان با حضور در منزل شهید شکراله معماری از شهدای جهادگرشهرستان لنده در روستای مال ملا و در ادامه نیز با حضور در منزل شهید پاسدار فرویدن عوض پور با خانواده این شهدای والامقام دیدار و گفت وگو کردند.

جفعر گوهرگانی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت گفت: امروز هرچه داریم به برکت خون شهیدان است و ما باید ادامه دهنده راه آنان باشیم.

وی افزود: امروز همه مسئولان ما وظیفه دارند که خادم خانواده های معظم شهدا و ایثارگران باشند و در این راه نباید کوچکترین کوتاهی صورت گیرد.

معاون هماهنگی و امور اقتصادی استاندار کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد: دیدار با خانواده های معظم شهدا یک فرصت خوب برای بررسی و احصاء مشکلات آنان است و این حرکت باید از سوی مسئولان تداوم داشته باشد.

هجیر عوض پور برادر شهید پاسدار فریدون عوض پور با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و قدردانی از حضور مسئولان گفت: اینکه مسئولان در منزل شهدا حضور بهم می رسانند یک حرکت زیبا و ارزشمند است .

وی افزود: خانواده های معظم شهدا در بسیاری از مسائل دارای مشکلاتی هستند که حمایت ها و رسیدگی ها بنیاد شهید تا حدودی از این مشکلات را برطرف خواهد کرد.

برادر شهید عوض پور تصریح کرد: مهمترین مطالبه ما خانواده های شهدا از مسئولان این استان حفظ ارزش ها و دفاع از آرمان های انقلاب و پاسداری از میراث شهدا است.

شهیدان شکرالله معماری در تاریخ14 مهرماه 1362در حمله موشکی بهبهان و شهید فریدون عوض پور در تاریخ8دی ماه 1369درپادگان دوکوهه اندیمشک به درجه شهادت نائل آمدند.

انتهای پیام

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس