پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

27. شهريور 1397 - 14:12
به مناسبت هفته امربه معروف و نهی از منکر صورت گرفت:
دیدار جمعی از مسئولان شهرستان لنده با خانواده سردارعاشورایی پد خندق+تصاویر
جمعی از مسئولان شهرستان لنده به مناسبت هفته امربه معروف و نهی از منکر با حضور در منزل سردارعاشورایی پدخندق شهید جانمحمد کریمی دیدار کردند.

به گزارش خبرلنده، به مناسبت ماه محرم و هفته امربه معروف و نهی از منکر امام جمعه، مسئول تبلیغات اسلامی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده، رئیس اداره بهزیستی و اعضای ستاد امربه معروف ونهی از منکر شهرستان لنده با حضور در منزل سردار عاشورایی پدخندق سردار شهید جانمحمد کریمی باخانواده این شهید ولامقام دیدار و گفت وگو کردند.

حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دشت کربلا و هشت سال دفاع مقدس گفت: دیدار با خانواده های معظم شهدا به خصوص مادران شهدا یکی از مهمترین وظایف مسئولان است که باید در طول سال تداوم داشته باشد.

وی افزود: رشادت ها و فداکاری های شهیدان و ایثارگران و رزمندگان در طول دفاع مقدس برگرفته از نهضت و فرهنگ عاشورا است.

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: بررسی و احصاء مشکلات خانواده های معظم شهدا یکی از مهمترین مباحثی است که در این دیدار ها باید مورد توجه قرارگیرد.

سرگرد اسفندیار مختاری نیز با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: دفاع مقدس ما اداره راه سرخ نهضت عاشورا است و برای ادامه این راه باید فرهنگ عاشورا در دل نسل جوان همانند چشمه ای جوشان دائماً در حال جوشش باشد.

وی افزود: سپاه خود را خادمی امین برای خانواده های معظم و معزز شهدا می داند و در این راه از هیچ تلاشی برای رفع نگرانی های جامعه ایثارگری دریغ نخواهدکرد.

در ادامه نیز مسئولان با حضور در گلزار شهدای روستای سرآسیاب با شهیدان کریمی ، سهرابی ثانی و ابولی تجدید میثاق کردند.

انتهای پیام

 

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس