پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

1. مهر 1397 - 11:25
به مناسبت هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی صورت گرفت:
نواخته شدن زنگ مهر و مقاومت در مدارس شهرستان لنده+تصاویر
زنگ مهر و مقاومت به مناسبت آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس امروز و با حضور مسئولان شهرستانی و استانی درمدارس لنده نواخته شد.

به گزارش خبرلنده، به مناسبت آغاز سال تحصیلی و همزمان با هفته دفاع مقدس امروز و با حضورامام جمعه، فرماندار، فرنانده ناحیه مقاومت بسیج لنده، رئیس اداره آموزش و پرورش و اعضای شورای اداری شهرستان لنده و دانش آموزان  زنگ مهر و مقاومت به صورت نمادین در دبیرستان حضرت زینب(س) توسط مسئولان نواخته شد.

آغاز سال تحصیلی جدید نیز همراه شده است با آغاز کار مضاعف راهنمایی و رانندگی و پلیس نظم و امنیت که در ساعات اولیه صبح و در هنگام تعطیلی مداری در نوبت ظهر با هدایت جریان ترافیک به نظم و امنیت دانش آموزان نیز خواهند پرداخت.

 

 

در این بین نیز در برخی مدارس ابتدایی نیز تا یک هفته اول والدین دانش آموزان خود را همراهی می کنند تا با محیط مدرسه آشنایی پیدا کنند.

 

 

همه ساله به دلیل تقارن آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس این مراسم به طور همزمان در یکی از مدارس شهرستان لنده برگزارمی شود.

 

 

 

 

علی جاودان رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان لنده گفت: تقارن و همزمانی بازگشایی مدارس با ماه حزن و اندوه و شهادت امام حسین (ع) و همچنین آغاز هفته دفاع مقدس باید حرمت ماه محرم حفظ شود .

وی در رابطه با هفته دفاع مقدس تصریح کرد: آموزش و پرورش در هرمنطقه، وهر فعالیتی که داشته باشد همه در راستا وآموزه های دفاع مقدس است.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان لنده تصریح کرد: کار فرهنگی کاری نیست که به تنهایی از عهده یک نفر یا یک نهاد برآید بلکه نیازمند همکاری و مساعدت همه نهادها و حتی آحاد مردم است.

 

 

جاویدان با بیان اینکه آموزش و پرورش از نان شب هم واجب تر است گفت: ما انتظار داریم که همه اقشار و نهادها با آموزش و پرورش همکاری های لازم را داشته باشند.

وی در پایان و پس از آگاه سازی اولیاء از مسائل آموزش  پرورش و آغاز مهر و شروع سال تحصیلی جدید از همه نهادها و اداراتی که با آموزش و پرورش همکاری داشتند تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه نیز فرماندار شهرستان لنده و عزیزالله شریفی از فرماندهان دوران دفاع مقدس به ایراد سخنرانی پرداخته و در ادامه نیز متن پیام تبریک وزیر آموزش و پرورش توسط مسئول روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان لنده قرائت شد.

 

 

در پایان این مراسم به تعدادی از دانش آموزانی که معدل سال گذشته انان 18 به بالا بود از طرف بنیاد علوی جوایزی دریافت کرده و سپس با بدرقه مسئولان و عبور از زیر قرآن راهی کلاس های درس خود شدند.

 

تصاویر زیر متعلق به دبیرستان حضرت زینب(س) و مدرسه ابتدایی شهید فتحی است:

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس