پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

21. مهر 1397 - 14:28
اردوی راهیان نور دانش آموزان شهرستان لنده امروز و با بدرقه مسئولان ناحیه مقاومت بسیج و اداره آموزش و پروش این شهرستان جهت اعزام به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس صورت گرفت.

به گزارش خبرلنده، سرگرد پاسدار اسفندیار مختاری ازاعزام 120نفر از دانش آموزان لنده ای جهت حضور در اردوی راهیان نور در مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در جنوب کشور خبرداد.

وی افزود: در این اردو دانش اموزان از مناطق عملیاتی طلائیه، شلمچه، اروندکنار، هویزه بازدید خواهند کرد و در ادامه نیز برنامه فرهنگی متعددی نیز اجرا خواهدشد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده تصریح کرد: اردوی راهیان نور به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تجدید میثاق دانش آموزان نسل چهارم و پنجم انقلاب با شهدا و آشنا کردن بیشتر آنان با سیره و روش شهدا صورت گرفته است.

وی تاکیدکرد: امیدواریم دانش آموزان از این فرصت در جهت خودسازی و بصیرت افزایی استفاده و از سبک زندگی شهدا در مسیر زندگی خویش بهره لازم را ببرند.

مختاری اظهارکرد: این اردوی با همکاری اداره آموزش و پرورش شهرستان لنده و به مدت چهارروز می باشد که در این اردو دانش آموزان از برنامه های مختلف فرهنگی، معنوی، نظامی و سایر برنامه نیز استفاده خواهند کرد.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس