پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

9. آبان 1397 - 9:01
به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی صورت گرفت:
دیدار مسئولان بسیج دانش آموزی با امام جمعه موقت لنده+تصاویر
مسئولان حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهید فهمیده به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی با امام جمعه موقت شهرستان لنده دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش خبرلنده، به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی و سالروز شهادت دانش آموزشهید محمد حسین فهمیده امروز مسئولان حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهید فهمیده ناحیه مقاومت بسیج لنده با امام جمعه موقت شهرستان لنده دیدار و گزارشی از روند فعالیت های این حوزه را ارائه کردند.

در این دیدار حجت الاسلام سید محمود الهی نیا با گرامیداشت یاد و خاطره دانش آموزشهید محمد حسین فهمیده و همه شهدای هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حرم گفت: روحیه انقلابی دانش آموزان ما در همان روزهای اولیه انقلاب چنان مشهود بود که بیشتر اعلامیه ها از طریق همین دانش آموزان انقلابی در منازل و مدارس توزیع می شد.

وی افزود: دانش آموزان همواره به عنوان پیشتازان عرصه های دانش و جنگ بوده و در طول هشت سال دفاع مقدس با تقدیم هزاران شهید والامقام از جمله شهید محمد حسین فهمیده که امام خمینی(ره) آن را رهبر این انقلاب خطاب کردند که نشان دهنده بصیرت، تقوا و ولایت مداری دانش آموزان است.

امام جمعه موقت شهرستان لنده تصریح کرد: امروز نیز دانش آموزان ما با همان روحیه انقلابی در سنگر تعلیم و تربیت در حال تقویت اراده پولادین خود برای  کسب قله های پیشرفت در کسب علم و دانش هستند.

الهی نیا تاکیدکرد: تقویت روحیه انقلابی  و دمیدن روح ایثار و فداکاری در دانش آموزان می تواند آنان را برای یک مبارزه علمی و عملی با دشمنان در سنگر دانش آماده تر سازد و با توان افزایی در حوزه علم دانش سیلی محکمی به دهان دشمنان بکوبند.

وی از تلاش ها و فعالیت های خوب حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهید فهمیده به خصوص سرهنگ پاسدار سید امرالله رخشا به طور ویژه قدردانی کرد و برای همه بسیجیان به خصوص اعضای بسیج دانش آموزی آروزی موفقیت و سربلندی را خواستار شد.

انتهای پیام

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس