پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

13. آبان 1397 - 10:35
به مناسبت روز مبارزه با استکبارجهانی و دانش آموز راهپیمایی 13 آبان با تجمع دانش آموزان و اقشار مردم و مسئولین در شهرستان لنده برگزار شد.

به گزارش خبرلنده، ملت بزرگ ایران اسلامی، امروز در حماسه ۱۳آبان ماه فریاد جوش و خروش انقلابی به خصوص در شهرستان لنده  با شعارمرگ بر امریکا  و مرگ بر اسرائیل بار دیگر ضمن اعلام خشم و انزجار خود از مستکبرین بر ولایتمداری مردم ایران و دفاع از انقلاب تاکید کردند.

 ملت بصیر و ولایی ایران از صبح امروز بار دیگر با حضور باشکوه در راهپیمایی یوم الله 13آبان ضمن اعلام برائت از دشمنان قسم‌خورده ایران اسلامی با ولایت و انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند و به دشمنان ایران نشان دادند که مشکلات معیشتی و اقتصادی هیچ تأثیری بر عزم ملت بزرگ ایران در دفاع از انقلاب اسلامی و ولایت نخواهد گذاشت.

ملت ایران بار دیگر ثابت کردند که همواره پشتیبان انقلابشان هستند و با شعار های مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر ضد ولایت فقیه با دیگر در عزمی ملی همدلی و همزبانی خود را در برائت از مستکبرین به منصه ظهور راسانیده و در عمل عمل ثابت کردند که امریکا غیر قابل اعتماد است.

مسئولان و مردم امروز در کنار هم و دوشادوش هم ثابت کردند که پیوند مردم و مسئولان مهمترین عامل وحدت بخش در کشور است .

مردم انقلابی شهرستان لنده با در دست داشتن پرچم‌های ایران و عکس امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب در این راهپیمایی حضور بهم رسانده و فرزندان آنان نیز با بادکنک و عکس نوشته در صفوف اول این راهپیمایی حضور پیدا کردند.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس