پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

30. آبان 1397 - 19:31
کارکنان ناحیه مقاومت بسیج لنده در دومین روز از هفته بسیج با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان لنده با وی دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش خبرلنده، در دومین روز از هفته بسیج، عصر امروز فرماندهی و کارکنان ناحیه مقاومت بسیج لنده با حضور در دفتر امام جمعه این شهرستان با وی دیدار و گفت وگو کردند.

در این دیدار سرگرد پاسدار اسفندیار مختاری با تبریک هفته بسیج و هفته وحدت با تشریح برنامه های هفته بسیج گفت: امروز بسیج بهترین خادم مردم است و این را می توان در برهه های حساس و بحران های متفاوت جامعه به عینه حس کرد.

وی افزود: برگزاری نشست های روشنگری و استفاده از ظرفیت بالای ائمه جمعه و روحانیون یکی از برنامه های مهم و تاثیرگذار فرهنگی در سطح مدارس و مساجد است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده تصریح کرد: در دومین روز از هفته بسیج اقدامات خوبی شکل گرفته است که در راستای وحدت و خدمت به اقشار جامعه شکل گرفته است.

در ادامه نیز حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل با تبریک هفته بسیج و هفته وحدت گفت: تقارن این دو مناسبت مهم خود نشان دهنده اتحاد و وحدت است.

وی افزود: اقدامات بسیج در سطح جامعه چنان هویدا است که دوستان ودشمنان نیز از نقش بسیج در رفع مشکلات مردم در ابعاد مختلف نیز یاد میکنند .

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: توجه به سیره و روش و منش شهدا از مهمترین برنامه هایی است که باید مد نظر بسیجیان و کارکنان سپاه قرار گیرد.

وی خاطر نشان کرد: هفته بسیج فرصت خوبی است تا ظرفیت های کم نظیر این هفته را به اقشار مختلف جامعه با اجرای برنامه های مختلف به تصویرکشید.

انتهای پیام/

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس