پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

2. آذر 1397 - 10:19
همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته بسیج، هفته ملی دیابت و هفته وحدت با حضور گسترده اقشار مختلف مردم شهرستان لنده برگزارشد.

به گزارش خبرلنده، به مناسبت هفته بسیج، هفته ملی دیابت و هفته وحدت، همایش پیاده روی خانوادگی با حضور اقشار مختلف مردم از جلوی اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده تا تپه نورالشهدا این شهر برگزار شد.

در این همایش پس از حضور در جوار مطهر شهدای گمنام ضمن ادای احترام به دو شهید گمنام و قرائت فاتحه پنج دقیقه نیز ورزش و نرمش صبحگاهی توسط درخواه از کارشناسان تربیت بدنی برگزارشد.

در ادامه نیز امراله خانی رئیس شبکه بهداشت درمان شهرستان لنده با اشاره به هفته ملی دیابت از مردم خواست تا با مراجعه به پایگاه های سلامت شهری و روستایی به سلامت خود اهمیت داده و خود را غربالگری سلامت نمایند.

سرگرد پاسدار اسفندیار مختاری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده نیز با تبریک هفته بسیج از تلاش های خوب شبکه بهداشت و درمان در حفظ و ارتقای سلامت شهروندان قدردانی کرد.

این همایش با همکاری شبکه بهداشت و درمان، ناحیه مقاومت بسیج لنده، هیات ورزش های همگانی و اداره ورزش و جوانان شهرستان برگزار و در پایان به قید قرعه به تعداد پنجاه نفر از شرکت کنندگان جوایزی اهدا شد.

 

انتهای پیام/

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس