پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

3. آذر 1397 - 19:09
امروز و در چهارمین روز از هفته بسیج مسئولان سپاه و جمعی از اعضای شورای اداری شهرستان لنده با حضور در منزل شهیدان مهرداد ضرغامی و سید جانمحمد موسوی نسب با خانواده این دو شهید والامقام دیدار و گفت وگو کردند.

به گزارش خبرلنده، امروز و در چهارمین روز از هفته بسیج، امام جمعه موقت، بخشدار مرکزی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده، رئیس اداره آموزش و پرورش، فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی، رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران، شهردار، رئیس اداره گاز و جمعی کارکنان ادارات با حضور در منزل دانش آموز شهید مهرداد ضرغامی و سردار شهیدحاج سید جانمحمد موسوی نسب با آنان دیدار و سرکشی کردند.

در این دیدار حجت الاسلام سید محمود الهی نیا  باتبریک هفته بسیج و هفته وحدت گفت: آنچه باعث تجلی نام بسیج شده است حضور فعال و دواطلبانه بسیجیان در عرصه های مختلف به خصوص دفاع از کشور در طول هشت سال دفاع مقدس است.

وی افزود: مجاهدت و ایثار خانواده های معظم شهدا در دفاع از ارزش ها و آرمان های انقلاب یک حرکت تاثیرگذار در تداوم راه و نام انقلاب اسلامی است.

امام جمعه موقت شهرستان لنده تصریح کرد: بدون شک شهدا حاصل تربیت صحیح مادران و پدرانی است که با تربیت اسلامی خود فرزندانی شجاع تحویل جامعه داده اند که نتیجه این تربیت که آرزوی همه ما است شهادت در راه خدا است.

وی اظهارکرد: حضور فعال و داوطلبانه دانش اموزان در هشت سال دفاع مقدس و بعد از آن در عرصه های علمی باعث شده است تا امروز به  بالاترین درجه علمی برسیم و در حوزه های مختلف نیز پیشرفت کنیم.

در ادامه نیز غفور ضرغامی برادر شهید مهرداد ضرغامی با قدردانی از حضور مسئولان اظهارکرد: قطعاً مردم ما در جنگ کنونی که همان جنگ اقتصادی است همانگونه که تا کنون پشت نظام و ارزش ها ایستاده اند صبوری به خرج خواهند داد و این مقطع را نیز پشت سرخواهند گذاشت.

وی افزود: انسجام و وحدت حول محور ولایت باعث خواهد شد ادامه مسیر برای همه ما به درستی فراهم شود و همه ما باید قدردان نعمت ولایت باشیم.

پس از این دیدار مسئولان با حضور در منزل سردار شهید حاج جانمحمد موسوی نسب با تبریک هفته بسیج و هفته وحدت با مادر این سردار سپاه اسلام دیدار کردند.

سید گلمحمد موسوی نسب از جانبازان هشت سال دفاع مقدس و برادر سردار شهید موسوی نسب با قدردانی از حضور مسئولان و تبریک هفته وحدت گفت: با بارش رحمت الهی همه جا از پلشتی و زشتی و زباله پاک تطهیر شده است و امیدواریم که قلب ملت و مسئولان نسبت به همدیگرپاک شود و شاهد رفع مشکلات و گرفتاری های مردم باشیم.

وی گفت: محرمیت منطقه نیازمند توجه روز افزون مسئولان است که امیدواریم مشکلات مردم نیز برطرف شود.

حاجیه گل بس جنتی منش مادر سردار شهید حاج جانمحمد موسوی نسب با قدردانی از حضور مسئولان گفت: امیدما به مسئولان است که به مردم خدمت کنید و ما شکر خدا را به جای می آوریم که فرزند خودمان را در راه خدا دادیم تا به این مملکت آسیبی نرسد.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس