پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

18. بهمن 1397 - 17:34
در هفتمین روز از طلیعه پیروزی دهه مبارک فجر مسئولان شهرستان لنده با حضور درگلزار شهدای این شهرستان با شهدا و آرمان های امام و رهبری تجدید عهد و میثاقی دوباره بستند.

به گزارش خبرلنده، امروز و در هفتمین روز از دهه مبارک فجر، اعضای شورای اداری شهرستان لنده با حضور در گلزار شهدای این شهرستان ضمن قرائت حمد و سوره با اهدای شاخه ای گل با شهدا، آرمان شهدا و امام و رهبری تجدید عهد و میثاقی دوباره بستند.

 

در این مراسم معنوی حجت الاسلام احمد سعیدی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس گفت: به برکت خون شهیدان و حضور همیشه در صحنه مردم به رهبری امام راحل و مقام معظم رهبری امروز جمهوری اسلامی ایران در اوج عزت و اقتدار است.

 

وی افزود: رژیم شاهنشاهی و دشمنان به دنبال حذف دین از صحنه های مختلف جامعه بودند که با بصیرت و روشنگری امام خمینی(ره) در روز های سرنوشت ساز و پس از سال ها مبازره انقلاب شکل گرفت که در تاریخ نظیر آن را تا به امروز هیچکس ندیده است.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج لنده تصریح کرد: مردم با تبعیت از حسین زمان خویش توانستند انقلابی مقتدر و عزتمند را با اتکا به ولایت فقیه ایجاد کنند.

 

وی اظهارکرد: انقلاب اسلامی یک طرح و ایده ای جدید در میان تمام انقلاب های جهان بود که با تاسی از فرهنگ عاشورایی و فرهنگ مهدوی در آستانه ورود به دهه پنجم خود است.

 

در ادامه نیز مسئولان با حضور بر قبور مطهر شهدا با اهدای شاخه ای گل به قرائت فاتحه پرداختند.

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس