پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

11. اسفند 1397 - 9:01
معرفی جاذبه های گردشگری شهرستان لنده:
تصاویری دل انگیز از طبیعت سرسبز روستای تراب
منطقه زیبای تراب از توابع بخش موگرمون در شهرستان لنده با طبیعت زیبا و دل انگیزش با گندمزارهای زیبا و تپه ماهورها و دره‌های زیبا در کنار رودخانه همیشه جوشان مارون یکی از جاذبه‌های زیبای گردشگری شهرستان لنده درکهگیلویه و بویراحمد است.

به گزارش خبرلنده، جاذبه‌های گردشگری بی‌نظیرکهگیلویه وبویراحمد باعث شده است تا این استان را به یکی از استان های چهارفصل کشور تبدیل کند.

 

 

---
---

 

جاذبه های مختلف در دو منطقه سردسیری و گرمسیری استان باعث شده است که همزمان تجلی بهار و زمستان، پوشش سرسبز و چمنزارهای زیبا و کوه ها و دشت های پوشیده از برف را تنها به واسطه چهار تا پنج ساعت در کهگیلویه وبویراحمد تجربه نمایید.

 

---

 

 

روستای تراب از توابع بخش موگرمون واقع در شهرستان گرمسیری لنده با جاذبه های منحصر به فردش دارای رودخانه، چمنزار و تپه ماهورهای زیادی همراه با باغات مرکبات زیادی است که این همه خلقت و زیبایی را می توان به طور همزمان با سفر به این روستای زیبا و تاریخی تجربه کرد.

 

---
---
---

 

روستای تراب دارای جاذبه های گردشگری زیادی است که سالانه نیز حجم زیادی از گردشگران به دلیل جاذبه های زیبایش این روستا را مقصد گردشگری خویش انتخاب می کنند.

 

---
---
---
---

 

روستای تراب علیا با جمعیت حدود 300نفر در 12کیلومتری شهر لنده  در استان کهگلویه قرار دارد .این روستا دارای بیش از 40هکتار باغ مرکبات است.

 

تصاویر زیر گوشه از زیبایی های روستای تراب است:

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
انتهای پیام/

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس