پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

19. اسفند 1397 - 17:01
شاید باروش برای خیلی از ما انسان های که از نظر جسمی سالم باشیم سخت است که خالق آثار نمایشگاه توانمندی های بچه های آسمان معلولانی بودند که تا دیروز در کوچه پس کوچه های شهر سرگران و حیران بودند و امروز به یکی از بهترین هنرمندانی تبدیل شده اند که حاصل حمایت های آنان می شود همین نمایشگاه.

به گزارش خبرلنده، امروز توجه به حقوق افراد معلول در جامعه می تواند باعث یک حرکت شتابان و رو به جلو در بسیاری از معلولان شود که همین مسئله باعث خلاقیت و توانمندی های آنان می شود.

 

 

سال های گذشته شاهد سرگردانی و خانه نشینی معلولان ذهنی و جسمی حرکتی بودیم که گاهاً به دلیل عدم سرگرمی و ناتوانی خانواده ها در عدم کنترل برخی از معلولان متاسفانه به یک ناهنجاری اجتماعی نیز تبدیل شده بود که با درخواست یکی از شهروندان لنده ای و موافقت سازمان بهزیستی کهگیلویه وبویراحمد و با نظارت مستقیم اداره بهزیستی شهرستان لنده مرکز توانبخشی بچه های آسمان فعالیت خود را با اندک امکانات خود شروع کرد و در ادامه با حمایت های خوب بهزیستی و بنیاد علوی این مرکز به یکی از مراکز مهم در شهرستان لنده تبدیل شد.

 

 

مرکز توانبخشی بچه های آسمان با نگاهی نو به توانمندی بچه های معلول ذهنی و جسمی حرکتی باعث شد تا ذهن های خلاق و هنرمندان این عزیزان شکوفا شود و همزمان با این شکوفایی حمایت ویژه مسئولان مختلف اعم  از اداری و غیر اداری، نظامی و دولتی قرار گیرد به طوری که این مرکز امروز به یکی از مراکز تولید آثار خلاقانه و هنرمندانه برای معلولان تبدیل شده است که حاصل تلاش های مسئول و مربیان این مرکز است.

 

 

امروز نیز نمایشگاهی به منظور معرفی آثار هنرمندان معلول این مرکز در ورودی اداره بهزیستی شهرستان لنده راه اندازی شده است که علاوه بر فروش آثار هنرمندان معلول مکانی برای عرضه توانمندی های معلولان است.

 

 

این نمایشگاه به مدت یک هفته در  ورودی اداره بهزیستی شهرستان لنده جهت بازدید علاقه مندان در نوبت صبح و عصر آماده ارائه خدمات به شهروندان است.

 

 

عکس: یاسر خالقی

 

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 

 
 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس