آخرین اخبار

26. فروردين 1398 - 18:30
گاهی می توان با کمترین امکانات بزرگترین گام را برای گره گشایی از کار خلق الله باز کرد و امروز زنان شهرستان لنده د راقدامی قابل تحسین کمر همت را بسته و آستن خدمت را بالا زده و اقدام به پخت نان برای مردم سیلزده استان های لرستان و خوزستان کردند.

به گزارش خبرلنده، سیل یکی از عوامل مهم در پیوند قلوب ملت ایران با مردم سیل زده شد چرا که سیر کمک های مردمی از سراسر ایران اسلامی فوج فوج به این مردم افزوده می شود و همانگونه که شاهد هستیم یک با بیل، دیگری با فروغون و آن یکی نیز با لودر و تراکتور شخصی اش از جای جای ایران اسلامی حضور پیدا کنند تا دوباره بسازند مناطقی را که خسارت دیده اند.

 

اما زیبایی این سیل محبت مردم چنان بر سیلاب ویرانگر احاطه پیدا کرده است که شاهد خلق حماسه های از جنس همدلی و همزبانی را در جای جای ایران و سایر بلاد اسلامی به خوبی می بینیم.

 

زنان لنده ای نیز هم صدا با سایر خادمان ایران اسلامی با پخت نان محلی از این سیل محبت بیکران ملت عقب نماند و در اقدامی زیبا در دو مسجد حضرت رسول اکرم(ص) شهرک شهید رجایی لنده و مسجد امیرالمومنین(ع) روستای ایدنک بودیم که همه از پیرو جوان تا سالخورده و ناتوان امده بودند تا بلکه سهمی حتی با یک صلوات در این کار خدا پسندانه داشته باشند.

 

تصاویر زیر گوشه از همدلی زنان لنده ای خلق حماسه مهربانی است که تقدیم نگاه مهربانتان می شود.

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

بابا برج میلاد درست کردین این نونا سالم به مقصد نمیرسه

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس