پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

8. مهر 1400 - 7:12
فرمانده سپاه ناحیه لنده و مسئول کانون بسبج هنرمندان شهرستان به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور در منزل هنرمندان پیشکسوت و جوان بیمار هنرمند این شهرستان عیادت کردند.

به گزارش خبرلنده، ،فرمانده سپاه ناحیه لنده و مسئول کانون بسبج هنرمندان شهرستان به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور در منزل هنرمندان پیشکسوت و جوان بیمار هنرمندضمن عیادت از این هنرمندان با آنان گفت وگو و مشکلات آنان جویا شد.

سرهنگ ویسی فرمانده سپاه ناحیه لنده ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و پاسداشت دلاوریها و رشادتهای شهدا و جانبازان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس گفت: هنرهمواره بهترین ابزار تبادل ارزشها و بهترین وسیله انتقال پیام و فرهنگ است که به یقین  هنرمندان در پیشانی این مهم قرار دارند و باید شأن و منزلتشان حفظ شود.

وی افزود : تکریم انسانها باید زمانی که در قید حیات هستند صورت گیرد و به آنها بگویند که مردم از شما و زحماتتان ممنون و سپاسگذارند و در نبودشان این تکریم ها اثرگذاری بسیار ناچیزی خواهد داشت.

احمدعلی کریمی زاده  مسئول بسیج هنرمندان شهرستان لنده،هشت سال دفاع مقدس را برگ زرینی در تاریخ سترگ ایران اسلامی دانست و گفت: هنرمندان همواره در فرهنگ سازی ها  ارائه گر نقش به سازی بوده و هستند و هرچه به سوی ارزشهای اجتماعی بروند جامعه ای هدفمند و ارزشی را پدید خواهند آورد و از غربزدگی و تجدد و معیارهای ضد اسلامی که هدف اصلی رسانه های بیگانه است فاصله خواهد گرفت،هنرمند ارزشی باید بداند جنگ امروز ما جنگ فرهنگ است جنگ فضای سایبری و مجازی است و باید بصیر و هوشیار باشد تا پیروزمندانه میدان نبرد را ترک کند.

در این آیین از مداحان و موذنین و شبیه خوان تعزیه استاد سید ناصر قدسی و شبیه خوان تعزیه و استاد گشتاسب تقی زاده و همچنین جوان هنرمند بازیگر و شبیه خوان سید مسلم فتاحی دیدار و گفتگو  در پایان این دیدار ها لوح تقدیری از جانب فرمانده سپاه ناحیه لنده وجامعه هنرمندان بسیجی به خانواده این هنرمندان اهدا شد.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675