پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

30. آبان 1400 - 22:03
امام جمعه شهرستان لنده گفت: خانواده های معظم شهدا چشم و چراغ این ملت هستند و باید همه ما اقشار مختلف قدردان مجاهدت و صبر و ایثار خانواده های معظم شهدا به خصوص والدین آن ها باشیم.

به گزارش خبرلنده، امروز و در دومین روز از گرامیداشت هفته بسیج با حضور امام جمعه، فرمانده سپاه ناحیه لنده با حضور در منزل خانواده شهیدان محمد کریم خوش، شهید سید هدایت الله میری با خانواده های این شهدای پاسدار دیدار و گفت وگو کردند.

سرهنگ پاسدار روح الله ویسی در دیدار با خانواده این شهدا گفت:اگر امروز عزت و افتخاری داریم مرهون فداکاری و رشادت های شاهدان شهیدی است که از جان خویش گذشتند.

وی افزود: یکی از وظایف ما دیدار با خانواده شهدا به خصوص والدین آنها است و تا مادامی که هستیم بایدقدردان زحمات و تلاش های مادران و پدران شهدا باشیم.

فرمانده سپاه ناحیه لنده گفت: توجه به ساماندهی گلزار مطهر شهدا به خصوص شهید گمنام در روستای برد زرد یکی از مهمترین اقداماتی است که در دستور کار است.

ویسی در ادامه تاکیدکرد: هفته بسیج، فرصتی برای بیان دستاوردها و فعالیت های مختلف مجموعه های و اقشار مختلف بسیج است.

در ادامه نیز حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل گفت: آنچه ما را به عزت و مقام در بین کشورهای جهان رسانید توجه به اصول و ارزش ها با تاسی از سیره و فرهنگ عاشورا است.

وی گفت: خانواده های معظم شهدا چشم و چراغ این ملت هستند و باید همه ما اقشار مختلف قدردان مجاهدت و صبر و ایثار خانواده های معظم شهدا به خصوص والدین آن ها باشیم.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87