آخرین اخبار

30. شهريور 1402 - 10:39
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، گلزار شهدای شهرستان لنده امروز پنجشنبه غبارروبی و عطرافشانی شد.

 به گزارش پایگاه خبرلنده، مراسم غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای شهرستان لنده با حضور امام‌جمعه، امام‌جمعه موقت، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده، مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه لنده، معاون فرماندار، بخشداران مرکزی و موگرمون، فرمانده و جانشین و نیروی انتظامی و رؤسای ادارات و نهادها به مناسبت هفته دفاع مقدس در گلزار شهدای این شهرستان برگزار شد.

در این مراسم حجت‌الاسلام سید هدایت محمودی اصل امام‌جمعه شهرستان لنده گفت: امروز جبهه مقاومت ما با تاسی از دفاع مقدس هیمنه ابرقدرت‌ها را در هم کوبیده و امید را در دنیای اسلام زنده کرده است.

وی افزود: وحدت و یکپارچگی باعث شد تا در مقطعی ما به پیروزی برسیم که همه کشورهای جهان پشت سر عراق بودند؛ ولی تبعیت از امام و الگوگیری از حماسه عاشورا باعث شد تا هشت سال در بدترین شرایط کشور را در مقابل دشمنان سرپا نگهداریم.

امام‌جمعه شهرستان لنده با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس در طول تاریخ به یک حماسه ماندگار و افتخارآمیز و ارزشمند برای نظام جمهوری اسلامی ثبت و ضبط شد که رنج این حماسه بزرگ در اخلاص، فداکاری، تبعیت از ولی زمان به اوج خویش رسید.

محمودی اصل گفت: دفاع مقدس معجزه‌ای برای دفن توطئه‌ها و دسیسه‌های بیشتر کشورهای استعماری غربی و عربی بوده است.

وی گفت: همه ما در انتقال مفاهیم و ارزش‌های مادی و معنوی این حماسه بزرگ به نسل آینده موظف و مسئول هستیم.

امام‌جمعه شهرستان لنده با اشاره به بازگشایی مدارس در آستانه ماه مهر گفت: آغاز بازگشایی سال تحصیلی جدید را به همه‌دانش آموزان و معلمین شهرستان و سراسر کشور تبریک می‌گوییم و امیدواریم در سال جدید برای تعالی اندیشه‌های دینی و آرمان‌های انقلاب اسلامی و رسیدن به کمال در حوزه تعلیم‌وتربیت تلاشی مضاعف داشته باشند و موفق و سربلند باشند..

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675