پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

7. آبان 1397 - 16:04
رئیس دادگستری شهرستان لنده گفت: فضای مجازی یکی از آسیب ها و تهدیدات جدی در مدارس است که مدیران و معلمان باید دانش آموزان را از ورود موبایل به مدارس منع کنند.

به گزارش خبرلنده، عبداله سعادتیان در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان لنده با اشاره به نقش راهبردی جلسه شورای آموزش و پرورش در رفع مشکلات و بهبود وضعیت مدارس گفت: تصمیمات قوی و راهبردی مسئولان در شورای آموز و پرورش می تواند راهگشای بسیاری از مشکلات باشد.

وی افزود: یکی دیگر از آسیب های که در سطح ادارات مشاهده می شود بحث عدم خروجی مناسب جلسات است که این موضوع بر روند تصمیم گیری و برنامه ریزی برای آینده دستگاه متولی نیز مشکلاتی حادث خواهد کرد.

رئیس دادگستری شهرستان لنده تصریح کرد: انتخاب مدیران کم تجربه در مدارس عامل بروز برخی مشکلات می شود که این موضوع نیز باعث نارضایتی والدین شده است.

وی تاکیدکرد: ضمانت فرهنگیان یکی از مهمترین مباحثی است که در برخی پرونده ها متاسفانه این قشرفرهیخته را روانه زندان کرده است که لازم است این عزیزان در حوزه ضمانت ها قدری محتاط تر عمل نمایند تا گرفتار این قبیل مشکلات نشوند.

سعادتیان اظهارکرد: فضای مجازی یکی از آسیب ها و تهدیدات جدی در مدارس است که مدیران و معلمان باید دانش آموزان را از ورود موبایل به مدارس منع کنند.

رئیس دادگستری شهرستان لنده تصریح کرد: کلاس های آموزشی خوبی توسط دادگستری شهرستان لنده در حوزه پیشگیری از وقوع جرم به خصوص در حوزه فضای مجازی برگزار شده و در آینده نیز برگزار خواهیم کرد.

وی خاطر نشان کرد: برخی از معلمانی که کم کاری می کنند و اقدام به تهیه و تائیدیه گواهی از پزشکی قانونی می کنند مراقب باشند در صورت عدم اثبات بیماری آنان، با تائیدکنندگان برخورد خواهدشد.

سعادتیان خطاب به مسئول امور حقوقی اداره آموزش و پرورش شهرستان لنده گفت: نظارت بر موقوفات به خصوص مدارس وقفی باید بادقت و سرعت بیشتری صورت گیرد و نسبت به گرفتن سند ملکی آنان اقدام شود.

انتهای پیام

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس